KONST / Litografier / Färglitografi 12872177
nr 1287 2177
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färglitografi, 2 st, Signerad, numrerad 196/250, respektive 4/225. Motivet: 50x50cm - 49x44cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 11 november 2019
kl 18:14:51
500 kr
600 kr
700 kr
900 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr